کتاب حرفه ای باشیم

15,000 تومان

کتاب حرفه ای باشیم در زمینه آداب معاشرت نوشته شده و در این کتاب سعی کردم به زبان ساده و کاربردی مطالب عنوان شود، مطالبی که در این کتاب مطالعه می نمایید، عبارتند از: حضور در رستوران و آداب غذا خوردن، در محیط کار به چه شکل رفتار کنیم تا دیگران در مورد ما درست قضاوت کنند و چند نکته در مورد آداب عمومی اجتماعی.


توضیحات محصول

چگونه در هر موقعیتی حرفه ای باشیم

این کتاب برای کسانی نوشته شده که می خواهند در هر موقعیتی حرفه ای باشند، یعنی با دانستن روشهایی از آداب معاشرت وبه کار بردن مطالب عنوان شده افراد در مورد شما درست قضاوت می کنندو شما با اعتماد به نفس بالا در همه جا می توانید حاضر شوید.

اعتبار این کتاب بر اساس سالها تجربه کاری و مطالعه کتاب های داخلی و خارجی در زمینه آداب معاشرت است.

باید عنوان کنم من به عنوان کارگر خدمات در یک شرکت مشغول به کار شدم و با به کار بردن روشهای آداب معاشرت توانستم از شغل خود در چندین مرحله ارتقاء پیدا کنم و به یک مدیر میانی تبدیل شوم.

در این کتاب به مواردی که خودم شخص برخورد داشتم اشاره کردم مانند: آداب غذا خوردن، حضور در رستورانها و آشنایی با نوع چیدمان میز غذا، آداب معاشرت در محیط کار که شامل نوع پوشش آقایان و خانمها ، نوع رفتار با همکاران و همچنین آداب نامه نگاری و زبان بدن.

کتاب حرفه ای باشیم به چه چیزی اشاره می کند:

هر روز که علم پیشرفت میکند و ارتباطات انسانی بیشتر میشود، شبکه‌های اجتماعی و مخاطبان آنها نیز افزایش می‌یابند. جهان با سرعت بسیار بالا در حال تغییر و پیشرفت هر روزه است، ولی این موضوع موجب شده که رفتار و آداب افراد به شدت کاهش یابد.
در حال حاضر، بیشتر مردم، بسیار کم حوصله تر از قبل شده‌اند سعی می کنند بدون توجه به آداب معاشرت اجتماعی از کنار دیگران رد شوند.
آیا با توانمندیهای فعلی و روند کنونی زندگی‌تان میتوانید به آرزوهای خود برسید؟ مطمئنن در کنار توانمندی نیاز به دانستن رفتار و ارتباط درست با دیگران دارید و دانستن این اطلاعات و به اجرا گذاشتن آن باعث خواهدشد شما به بهترین شکل ممکن رشد کنید.
این کتاب به گونه‌ای نوشته شده که راهکار های لازم را در اختیار شما قرار دهد تا در کار و زندگی‌تان، تبدیل به فردی ممتاز و شخصی خواهید شد که نگرش تازه‌ای به دنیا دارد.

کتاب حرفه ای باشیم به نوشته جلیل رسولی

کتاب حرفه ای باشیم به نوشته جلیل رسولی

کتاب حرفه ای باشیم چرا نوشته شد؟

سال گذشته در مدرسه استادی با دوست و استاد عزیزم آقای محمد پیام بهرام‌پور در مورد نوشتن کتاب با موضوع گفت و گو و آداب معاشرت صحبت کردم و وقتی اهمیت این موضوع را هرچقدر که جلوتر می‌رفتیم پررنگ و پررنگ‌تر می‌شد و آن این بود که:
با سرعت بسیار زیاد رشد علم، افراد موفق ویژگی‌هایی را نیاز دارد که در گردونه رقابت انسان‌های موفق باقی بماند.
پس از آن سعی کردم که این ویژگی‌ها را مکتوب کنم، ماه‌ها تحقیق کردم و کتابهای مختلفی را در زمینه آداب معاشرت مطالعه کردم و نهایتا کتاب حرفه ای باشیم تالیف شد.

چرا باید کتاب حرفه ای باشیم را بخوانم؟

کتاب حرفه ای باشیم، مهارت‌های فوق‌العاده ضروری و دانشی را ارایه می‌کند، که انسان‌ها برای اینکه در هر موقعیتی ارتباط درست را بدانند، بدان نیاز دارند.
این کتاب، ابزاری است برای حرفه ای شدن در هر موقعیتی سریع، آسان، لذت‌بخش و فراتر از باور دیگران.
با بهره گیری و انجام مطالب ذکر شده در کتاب حرفه ای باشیم، شادی، موفقیت را در آغوش بکشید.

نگاه کلی به اطلاعات این کتاب:

تعداد صفحه: ۱۲۰
ناشر: نشرتعالی،۱۳۹۵
نویسنده: جلیل رسولی

نحوه عرضه این کتاب به چه صورت است؟!

این کتاب به دو صورت قابل دریافت است:

۱-خرید نسخه چاپی که به‌صورت پست برای‌تان ارسال می‌گردد.قیمت کتاب به همراه بسته‌بندی و پست فقط ۲۳هزارتومان(تحویل ۴ روز پس از پرداخت)

پیشنهاد ویژه:دو جلد کتاب چاپی + پی دی اف رایگان + پست رایگان، مجموعاً فقط و فقط ۳۰ هزار تومان!!

۲-دانلود نسخه PDF بلافاصله بعد از پرداخت+ دو جلد کتاب حرفه ای باشیم که به صورت پست برای‌تان رایگان ارسال می‌گردد. فقط و فقط به قیمت ۳۰هزارتومان(دانلود فایل PDFبلافاصله پس از پرداخت و نسخه پستی ۴ روز بعد از پرداخت)

از شما می‌خواهم که کتاب حرفه ای باشیم را به خودتان و بهترین دوست زندگی‌تان هدیه دهید چون زمانی ما انسان‌ها احساس خوشبختی و رضایت می‌کنیم که اثر خوب و مثبتی روی زندگی دیگران بگذاریم. من جلیل رسولی به شما قول می‌دهم بزرگترین سود و پاداش این کار به شما باز می‌گردد( البته من هم افتخار آشنایی با فردی را به واسطه شما پیدا می‌کنم). یادتان باشد ما باید جامعه‌ای شاد با فرهنگی بسیار بالا داشته باشیم و انهم از طریق آموزش و مطالعه امکان پذیر است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب حرفه ای باشیم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افراد با اتیکت در همه جا دارای اعتبار و شخصیت مثال زدنی هستند. جلیل رسولی رد کردن